piątek, 31 lipca 2020

"A może by tak w kieleckiem...?" (styczeń 2020) .... remanent przedpandemiczny...

W ogólnoświatowym zamieszaniu związanym z - wiadomo czym - umknęło mi, że powinienem "sprawozdać fotograficznie" - ostatnie, styczniowe spotkanie fotograficzne, które odbyło się ("tradycyjnie") w ECEG...

W dniach 10-12 stycznia tego roku spotykaliśmy się fotograficznie (już po raz piąty) w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej (kamieniołom Rzepka k. Chęcin). Większość uczestników spotkania - jak poprzednio, to członkowie TWSA (Towarzystwo Warszawskich Spotkań Analogowych "działające" przy facebookowej grupie "Analogowo"). 
Zechcieli przyjechać: Sławek z Agnieszką (oraz z Kacprem i Szymonem), Andrzej, Daniel, Radek, Adam, na sobotę wieczór dotarli także Piotr i Łukasz.

Poza socjalizacją "środowisk" warszawskiego, kieleckiego i krakowskiego - oraz poza fotografowaniem - siebie nawzajem, krajobrazów dookoła Centrum czy wnętrz centrum - podczas spotkania mieliśmy okazję wywoływać negatywy (z "urobku analogowego" powstałego w trakcie), a chętni (prawie wszyscy) mieli okazję zaprezentować - na wielkim ekranie - wybrane fotografie. Przez ok. 3 godziny oglądaliśmy wspólnie zdjęcia Sławka, Andrzeja, Radka, Daniela - komentując, doradzając, chwaląc itp.


Zapraszam do obejrzenia kilku fotografii. Zdjęcia robiłem - "jak zwykle" różnymi aparatami, znakomita większość negatywów została wywołana na miejscu. Prezentowane obrazki - powstały przez zdigitalizowanie negatywów i opracowanie w "cyfrowej ciemni".
 
 

  

  

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz