poniedziałek, 16 stycznia 2017

Subiektywny spacer powarszawski - początek anno domini 2017

Jak ten czas leci...
Zeszły rok zupełnie przypadkiem rozpocząłem subiektywnym spacerem po warszawskim Parku Skaryszewskim [_ http://jaskiniar.blogspot.com/2016/01/postnoworoczny-subiektywny-spacer.html _]. 
I zupełnie przypadkiem - w tym roku - na pierwszy, powarszawski subiektywny spacer także trafiłem do Parku Skaryszewskiego. A właściwie nie do samego Parku, lecz na skwer - czyli: "Kamionkowskie Błonie Elekcyjne".
Zobaczymy (odpukać: puk, puk, puk) jak to będzie za rok...
Zapraszam:
To nie jest pierwsza fotografia z tego spaceru. Prezentuję ją na samym początku, bo - zupełnie niespodziewanie - "udało" mi się, po raz kolejny - zrobić tzw. kanapkę, czyli podwójną ekspozycję. Całkowicie niezaplanowaną :). A bardzo lubię takie zdjęcia...

 
 

 Pod koniec spaceru pogoda zaczęła się - powiedzmy - zmieniać diametralnie...

 

 A gdy dotarłem wreszcie w pobliże domu, "okoliczności przyrody" były mniej więcej takie...
 Chyba będę musiał powtórzyć spacer...
-----------
A w domu zastałem Rudolfa z życzeniami dla fotoamatorów :)
 Najlepsze fotograficzne życzenia na rok 2017. Radości z coraz lepszego fotografowania i ze spotkań z innymi fotografami. Niech Światło będzie z Wami :)))

(Wszystkie fotografie powstały przy pomocy aparatu Mamiya RB67 Pro-S, z obiektywem: Mamiya-Sekor 1:3.8, f=90 mm i zostały zrobione na negatywie Ilford HP5+)

ps.
Oglądając zdjęcia tegoroczne i porównując je ze zdjęciami sprzed roku - można się zorientować na ile obecna zima różna jest od tej z roku 2016. Przynajmniej w styczniu. :) 

4 komentarze:

 1. Grześ, popraw w tekście - w tytule jest dobrze, że zacząłeś rok 2017, a w tekście że ejdnak 2016. Fajny spacer i zdjęcia, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki bardzo :) Już przeredagowałem :). A tak przy okazji, dałbyś jakiż znak - paszczą albo i telefonem, gdy będziesz w StolYcy. Może byśmy reaktywowali spotkania TWA? :)

   Usuń
 2. :) Faktycznie :) na tych wskazanych "widać" zadymkę :) Dzięki za zaglądnięcie i komentarz :)

  OdpowiedzUsuń