wtorek, 12 kwietnia 2016

Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej - odsłona trzecia...

Zbliża się kulminacja obchodów 200-lecia istnienia Uniwersytetu Warszawskiego. W ramach jubileuszowych imprez - będą miały miejsce spotkania absolwentów poszczególnych Wydziałów. Oczywiście - w budynkach tychże Wydziałów. Jedyna okazja, by móc się "pochwalić" tym, co ciekawego, interesującego na danym Wydziale się działo - "od początku". 
Doszliśmy - z kilkoma Koleżankami i Kolegami - do wniosku, że takie spotkanie to świetna okazja, by zaprezentować Absolwentom naszego Wydziału - nasze, wydziałowe - ostatnie osiągnięcie. Realizację marzeń pokoleń wykładowców i nauczycieli akademickich Wydziału Geologii, zapewne także (mniej uświadomionych) marzeń pokoleń studentów WG UW.
Czyli - by zaprezentować Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej. W formie wystawy zdjęć. Bo w trakcie tego rocznicowego spotkania - nie będzie czasu na przejazd tam - i z powrotem - do Chęcin. Mimo, że współcześnie zajmuje taki przejazd około 3 godzin...
Oto część zdjęć, które - być może , jeśli wystawa dojdzie do skutku (finanse!!!) - będą na niej prezentowane. 

 

 
 
 
(prezentowane fotografie zostały zrobione - oczywiście - aparatami na kliszę; poza tymi zdjęciami na wystawie będą również zdjęcia wykonane aparatami cyfrowymi)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz